בלונים מודפסים

 

בלונים מודפסים


אם פעם הסתפקנו בבלון רגיל אז כיום כבר אי אפשר לחשוב על בלון מבלי לראות עליו הדפס כשלהו. הטרנד הזה כבר תופס תאוצה רבה והשימוש בבלונים מודפסים הולך ומתרחב. ניתן לראות בלונים מודפסים במסיבות, ימי הולדת, אירועים של חברות ועוד. היתרון הגדול בבלונים מודפסים  טמון בעובדה שהם תופסים תשומת לב רבה והקונוטציה הראשונה שלנו עם בלונים היא חיובית. איך זב לידי ביטוי?


      


בלונים מודפסים במסיבות וימי הולדת
במסיבות וימי הולדת, יש כל מיני סוגים של בלונים מודפסים, אתם יכולים להדפיס תמונה של בעל השמחה או פשוט לכתוב לו ברכה. כך או כך מדובר על דרך מקורית ושמחה להפתיע. לא מעט גברים הציעו לבת זוגם להתחתן באמצעות שימוש בבלונים מודפסים. הרעיון הוא שבאמצעות ההדפסה על הבלונים אתם יכולים לעשות כל דבר יצירתי שעולה לכם בראש, אתם יכולים לכתוב מזל טוב על הבלון ואתם יכולים לכתוב שיר ולהביא לבעל השמחה את הבלון במתנה. אין ספק שלקבל ברכה על בלון היא דרך מקורית בהרבה מאשר עוד ברכה כתובה על נייר. אנחנו נמצאים בעידן בו כל הזמן צריכים לחדש ולגרות אותנו, אין ספק שהבלונים מודפסים בהקשר הזה עושים את העבודה ועושים אותה טוב.

     

בלונים מודפסים כאמצעי שיווק
גם החברות הגדולות לא נשארו מאחור בכל האמור לגבי בלונים מודפסים. החברות הגדולות משתמשות בבלונים מודפסים כמוצר שיווקי לכל דבר. בכנסים רבים תוכלו לראות בלונים עם הדפס של לוגו החברה, הסלוגן שלה ועוד. זה אינו קורה "במקרה" . מאחורי כל זה עומד תהליך שיווקי מתוכנן היטב, הרבה יותר קל לאנשים "לעכל" פרסום על גבי בלונים מאשר כרזות שיהיו מפוזרות באולם. כפי שכבר נכתב קודם, בלונים משויכים אצלנו בקטגורית ה"פאן" ולכן כאשר הלקוחות הפוטנציאלים יראו את הבלונים עם  לוגו החברה, הסלוגן ושאר מוצרי הפרסום הם יקבלו את זה הרבה יותר בהבנה וסלחנות. מעבר לעובדה שבלונים מושכים תשומת לב, ואין אחד שלא מרים את העיניים כאשר יש בלון שעף לידו. בצורה כזו בעלי החברות מרוויחים כפול: גם יצירת הד ובולטות וגם פרסום שאינו אגרסיבי ומאוס.

     

בלונים מודפסים לאלה   בלונים לפורים   בלונים מודפסים לנישואים

שורה תחתונה – היו יצירתיים!
בשורה התחתונה, בלונים מודפסים הם כמו חומר גלם, ככל שתהיו יצירתיים ותדעו לנצל את חומר הגלם בצורה הטובה לטובתכם כך תוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת.שיהיה לכם בהצלחה!